Osiedle JesieNI

Żyj w zgodzie z naturą i bez smogu.

Twój Nowy Dom Blisko Natury

Aktualnie w realizacji Osiedle Jesieni (pozwolenie budowlane).

Budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni do 100m2 (program dla Młodych Małżeństw) i powierzchni całkowitej ok 120m2, usytuowane na działkach o powierzchni ok 300 m2.

Istnieje możliwość sprzedaży poszczególnych działek lub całego osiedla. Ceny oraz opis bieżącej oferty znajduje się w zakładce: OFERTY

Opis Działek

Działki pod zabudowę bliźniaczą o powierzchni od 237 do 358 m2. Wykonane przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne. Gaz i skrzynki elektryczne w ulicy. Każda z działek w cenie zawiera 1/8 działki nr 366 o pow. 233 m2 – dla wykonania bezpośredniej drogi dojazdowej.

Opis przyszłej Zabudowy

Budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 95 m2 + garaż. Na dwóch działkach wybudowane – stan surowy otwarty. Pozostałe 6 działek z wykonanym stanem „zero” – ocieplone fundamenty, poziomy kanalizacyjne, wprowadzona woda, chudy beton.

Okolica

Spokojna okolica, gdzie mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie i swobodnie. Lasy, jeziora i ścieżki rowerowe, co pozwala na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Do centrum Bydgoszczy – 8 kilometrów.

Twoje Wymarzone Miejsce Zamieszkania w Urokliwej Okolicy.

Kolejny etap realizacji osiedla Cztery Pory Roku – Osiedle Jesieni.

  • Doskonała lokalizacja. Łatwy dostęp do miasta i wszystkich niezbędnych udogodnień.
  • Spokój i cisza, wypoczynek na łonie natury.
  • Nowoczesna, bliźniacza zabudowa.
  • Dobra inwestycja na przyszłość.